#1 2009-09-28 20:55:24

Novae

Pomysłodawca

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 128
Ogród: Novae

Grafika i wygląd

1. Nie wiem jak wam, ale mi nie wczytuje się nagłówek u góry strony. Może być to wina mojego komputera lub przeglądarki, ale również powodem może być np. przypadkowe wykasowanie obrazka lub inny błąd systemu.

2. Tło strony. Szczerze mówiąc nie wydaje mi się zbyt odpowiednie, mimo że z motywem roślinnym. Może coś innego, jaśniejszego? Sądzę że nawet jeśli żaden z gotowych szablonów nie pasuje, a nikt z obecnych ni umie zrobić nowego, można zamówić jakiś u kogoś kto się tum zajmuje.

3. Ikonki przy postach - to samo co tło. Zupełnie nie pasuje. Myślę że to również można zmienić...

4. Kolorystyka. Mimo że utrzymana w moich ulubionych kolorach - czarnym i zielonym, nawet mi wydaje się mocno przytłaczająca. Może można by zmienić to razem z szablonem?

Co wy na to?


- Draco, jeśli raz tkniesz moje lody, rzucę na ciebie klątwę – ostrzegła go. – Jestem kobietą. To jest czekolada. Której części nie rozumiesz?
                                                                                       - Maya, "Światło pod wodą"

Offline

 

#2 2009-09-29 08:20:22

kielek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 187
Ogród: kielek
WWW

Re: Grafika i wygląd

hmm... wg mnie jest to sprawa gustu, każdy może sobie zmienic szablon w profilu
ps. jak znajdziesz jakiś fajny to daj znac


**************************************************************
hogwart-rpg.pl/rejestracja_polecil_22211/
pomogłem, dałem fajny temacik?? To daj punkcika

Offline

 

#3 2009-09-29 17:24:21

Novae

Pomysłodawca

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 128
Ogród: Novae

Re: Grafika i wygląd

O, żeczywiście się da... Nie wiedziałam, szczerze mówiąc. Poszukam czegoś odpowiedniego. No i jeszcze pozostaje kwestia nagłówka... Idzie sprawdzić co nie działa?


- Draco, jeśli raz tkniesz moje lody, rzucę na ciebie klątwę – ostrzegła go. – Jestem kobietą. To jest czekolada. Której części nie rozumiesz?
                                                                                       - Maya, "Światło pod wodą"

Offline

 

#4 2009-09-29 17:39:17

trzynastka

Moderator

Zarejestrowany: 2009-09-09
Posty: 160
Ogród: my secret place

Re: Grafika i wygląd

trudno mi cos powiedzieć na ten temat- ja mam swój szablon (profil --> wyświetlanie), ale można by było cos zmienić...


I walk this empty street,
On a Boulevard Of Broken dreams,
When the city sleeps,
And I'm the only one and I walk alone...

Offline

 

#5 2009-10-10 09:46:15

kielek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 187
Ogród: kielek
WWW

Re: Grafika i wygląd

tutaj jest spis szablonów http://www.rudik.boo.pl/style/album/ jak sie któryś spodoba to pisac i sprawdze


**************************************************************
hogwart-rpg.pl/rejestracja_polecil_22211/
pomogłem, dałem fajny temacik?? To daj punkcika

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.devilforum.pun.pl www.fan-pokemon.pun.pl www.psteam.pun.pl www.pokimovie.pun.pl www.oldgamesneverdie.pun.pl